Warszawa, 17 września 2014 – Dokładne dziś mija 10 lat od dnia, w którym Jej Perfekcyjność wprowadziła się do Warszawy. Z tej okazji opublikowała pamiątkowy wpis na swoim blo. W piątek świętować będzie na #1000party.

W nowym wpisie pt. „1000 imprez i 10 lat w Warszawie”, trans opowiada o tym, jak spędziła ostatnie lata w stolicy i jak ważną częścią jej życia było i jest imprezowanie. Zwraca uwagę na to, jak bardzo zmienił się styl imprezowania w tym czasie.

„Przyjazd do Warszawy oznaczał także rozpoczęcie imprezowego życia. Wcześniej, w domu rodzinnym, było ono dość mocno ograniczone. Powodów było wiele. (…) Warszawa zmieniła perspektywę. Teraz zaczęło się imprezowanie. Tydzień w tydzień. Prawie zawsze z Maćkiem i Tomkiem (…). Prawie zawsze na tej samej trasie klubowej. Najpierw Paradise (…), potem Kokon (…) no i na koniec Utopia (przy Jasnej 1). Oczywiście, nie od razu Utopia dołączyła do tego grona, ale dość szybko udało się nam tam jako tako zadomowić. Oczywiście, że nie piłem alkoholu. Nie było takiej potrzeby. Do dziś uważam, że najlepsze imprezy to te, na których jest tak dobrze, że wcale pić nie trzeba, żeby dać się porwać zabawie. Inna sprawa, że dziś takich imprez już prawie nie ma…” – czytamy we wpisie

We wpisie wyraźnie widać, że trans wzrusza się, opowiadając o tysiącu minionych imprez. W stosunkowo krótkiej historii stara się streścić esencję tego, czym było jej życie w ciągu ostatnich 120 miesięcy. Zapowiada zarazem imprezę, którą zaplanowała na piątek.

Więcej przeczytać można tutaj.

 
Nowy wpis na duzyformat.blog.pl – „1000 imprez i 10 lat w Warszawie” 

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!