Warszawa, 18 sierpnia 2014 – Tzw. tęczowe złotówki lub inaczej różowe pieniądze były tematem rozmowy Katarzyny Szustow i Jej Perfekcyjności oraz Pawła Jasińskiego we wczorajszym programie „Lepiej późno niż wcale” na antenie TOK FM.

Jej Perfekcyjność, jako prezeska Fundacji LGBT Business Forum, starała się odpowiedzieć na pytania dotyczące tego, ile wart jest rynek usług dla osób LGBT w naszym kraju i kim są te osoby jako konsumentki i konsumenci.

– To są trudne pytania, bowiem brakuje rzetelnych i aktualnych danych – komentuje Jej Perfekcyjność. – Fundacja dopiero stara się zorganizować kompleksowe i rzetelne badanie, które odpowie nam na szereg pytań związanych z potencjałem konsumpcyjnym osób LGBT.

W audycji, której nagranie znajduje się już w sieci, goście opierali się na dostępnych szczątkowych danych oraz na posiadanych informacjach z wyników badań prowadzonych w innych krajach. Dzięki temu możliwe stało się ocenienie sytuacji w Polsce.

„Lepiej późno niż wcale” to cotygodniowa audycja w Radiu TOK FM o związkach nieheteronormatywnych, czyli o codzienności gejów, lesbijek, biseksualistów/ek, transgenderystów, transseksualnych kobiet/mężczyzn, osób niezdefiniowanych płciowo/seksualnie.


Logo radia TOK FM 


Nagranie z programu dostępne jest już w sieci tutaj.

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!