Warszawa, 18 sierpnia 2014 – Ciekawy i kontrowersyjny eksperyment Jej Perfekcyjności w aplikacji randkowej Grindr, stał się podstawą nowej blotk na duzyformat.blog.pl. Trans opowiada, jak w ciągu 3 dób dostała ponad 150 propozycji seksualnych.

W opublikowanym dziś wpisie pod tytułem „Eksperyment Grindra, czyli gejowski seks na 152„, Jej Perfekcyjność dzieli się doświadczeniami z założenia fałszywego profilu w gejowskiej aplikacji Grindr.

„Czym w rzeczywistości jest Grindr? To aplikacja na komórki, która pozwala na lokalizowanie w pobliżu innych osób (mężczyzn, głównie gejów), które też posiadają tę aplikację. W głównym oknie programu widać w kolejności od naszego zdjęcia osoby znajdujące się najbliżej do tych, znajdujących się dalej. (…) Nie muszę chyba dodawać, do czego większość osób wykorzystuje tę aplikację? Oczywiście, do umawiania się na okazjonalny seks” – czytamy na blogu.

Trans nie tylko podzieliła się swoimi doświadczeniami, ale także spróbowała wyciągnąć z nich pewne wnioski, które opisują użytkowników aplikacji Grindr w Polsce. Oczywiście, eksperyment potwierdził większość z założeń teoretycznych JP, ale okazał się być zaskakujący dla niej, jeśli idzie o intensywność występowania niektórych zjawisk.


Nowa blotka Jej Perfekcyjności

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!