Warszawa, 19 sierpnia 2014 – Od dziś na facebooku Jej Perfekcyjności znaleźć można zapowiedź dużego wydarzenia, które dokładnie za miesiąc. Trans promuje je jako #1000party i nie zdradza na razie zbyt wielu szczegółów…

Grafika promująca event pojawiła się dziś, wraz z hasztagiem #1000party. Na grafice widać Jej Perfekcyjność w stroju z woalką w wyzywającej pozie oraz sam hasztag.

– Tak, tak, za miesiąc będzie się działo! – ekscytuje się trans. – Ponieważ nadal dogrywam szczegóły, to nie będę zdradzać ich za dużo. Ale obiecuję, że będzie to coś super!

Wiadomo, że chodzi o jakąś imprezę, której organizatorką będzie Jej Perfekcyjność. Nie wiadomo jednak ani gdzie, ani o której się ona odbędzie. Niejasny dla wielu pozostaje także motyw przewodni wydarzenia, który streszcza hasztag #1000party.
Jej Perfekcyjność ma zamiłowanie do celebracji różnych rocznic i tym podobnych okazji. Osoby zbliżone do niej podejrzewają, że #1000party będzie właśnie jedną z takich okoliczności. Sama zainteresowana jednak nie pozostawia złudzeń.

– Na razie jest za wcześnie, by o tym mówić – komentuje JP. – Potrzebuję jeszcze do 10 dni, żeby zgrać całość w zgrabne wydarzenie. Wówczas ruszą zaproszenia, konkursy ale i będę w stanie opowiedzieć o szczegółach.

Nieoficjalnie wiemy, że hasztag #1000party będzie istotnym elementem w konkursowej zabawie Jej Perfekcyjności. Więcej szczegółów mamy otrzymać pod koniec miesiąca.


Graficzna zapowiedź #1000party

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!