Warszawa, 23 lipca 2014 – Nowy wpis na blo Jej Perfekcyjności pojawił się po bardzo długiej przerwie. Blotka, zatytułowana, „Parada, Oslo, Dublin i przerwa blogowa” rozpoczyna się od wyjaśnienia dlaczego.

W blotce trans poddaje krótkiej refleksji wydarzenia ostatnich tygodni. Zwraca uwagę na to, że przerwa w blogowaniu w okresie majowo-czerwcowym należy od kilku lat do normalności i spowodowana jest ogromem zadań, jaki stoi przed nią w związku z m.in. organizacją Parady Równości.

Nie ma co udawać, że spotkała mnie doroczna przypadłość: Parada Równości. A ta zabiera mi zawsze tyle życia, że nie mam czasu na takie przyjemności jak blogopisanie. A potem wychodzę z wprawy i ciężko wrócić. Bo wakacje, bo lato, bo gorąco, bo imprezy, bo alkohol, bo wszystko – czytamy we wpisie.

W blotce Jej Perfekcyjność zwraca uwagę także na zbliżające się wydarzenia, czyli m.in. jej wyjazd do Władysławowa, rozpoczynający się rok akademicki i start nowych studiów oraz toczące i zbliżające się postępowania sądowe. Wszystko znaleźć można na blogu JP.
Poprzedni wpis Jej Perfekcyjności, „Pedały w tramwaju„, ukazał się na duzyformat.blog.pl 12 maja 2014.


Nowa blotka na duzyformat.blog.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!