Warszawa, 30 kwietnia 2014 – Uwielbiająca krótkie, kilkudniowe wyjazdy trans, zostaje na weekend majowy w Warszawie. Powodów jest kilka.

Jej Perfekcyjność znana jest z tego, że lubi cztero- lub pięciodniowe wyjazdy. Dłuższy weekend majowy wydaje się być idealną okazją na organizację takiego wypadu. Jednakże tym razem trans postanowiła zostać w Warszawie.

– Ostatnio podróżuję kilka razy w tygodniu i jestem tym już trochę zmęczony – wyjaśnia trans. – Poza tym mam chyba anginę, więc chcę się podleczyć przez te kilka dni. Dziś wybieram się do lekarza po antybiotyk.

Chęć odpoczynku czy też choroba nie oznaczają, że JP nie zamierza aktywnie spędzać tych dni. Już teraz zapowiedziała, że wybiera się 1 maja na piknik urodzinowy swojej przyjaciółki. Doroczne wydarzenie należy do jednego z ulubionych urodzinowych. Poza tym trans zapowiedziała też, że zaliczy „kilka imprez klubowych”.Nie jest tajemnicą, że sporą część majowego weekendu spędzi z Fi, z którym od stycznia spędza sporo wolnego czasu.

– Tak, oczywiście, że będziemy się widzieć – tłumaczy. – Nawet na piknik urodzinowy idziemy razem. Nie powinno to chyba nikogo dziwić.

Częste podróże trans są spowodowane nowymi zadaniami, jakie pojawiły się w jej życiu w związku z podjęciem się nowych zleceń i zamówień. Trans przemierza co tydzień od 250 do 750 km.


Zdjęcie z pikniku urodzinowego 2013 z fotoblo Jej Perfekcyjności (tutaj)

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!