Warszawa, 11 marca 2014 – Dokładnie w południe zakończył się konkurs, w którym do wygrania były dwuosobowe zaproszenia na piątkową imprezę do Jej Perfekcyjności. Zwycięzcy otrzymali już informacje na ten temat.

Konkurs, zorganizowany w całości na facebooku, polegał na odpowiedzi na jedno pytanie: Na ilu kierunkach studiowała Jej Perfekcyjność? Dostępne były opcje od 1 do 5, jednakże prawidłowa odpowiedź to 4.

– Studiowałem socjologię, dziennikarstwo i komunikację społeczną, amerykanistykę oraz filologię polską – wylicza Jej. – Podkreślam, że ważne jest słowo „studiowałem” a nie „skończyłem”. Być może dlatego sporo było błędnych odpowiedzi.

Do wygrania były dwuosobowe zaproszenia na piątkową imprezę „BL8X.JP”, którą w swoim mieszkaniu organizuje Jej Perfekcyjność. Pretekstem do imprezy jest zbliżająca się ósma rocznica powstania jejperfekcyjnosc.blox.pl.
Wśród odpowiedzi udzielanych przez osoby biorące udział w konkursie, dominowała odpowiedź 1. Udzieliła jej co trzecia osoba biorąca udział w zabawie. Najmniej popularna była odpowiedź 5. Obie były nieprawidłowe, jednakże trans podkreśla, że wkrótce może się to zmienić.

– Wszak nie wykluczam pójścia na studia – śmieje się trans. – Tak więc wszystko się może zdarzyć. Na razie jednak dobrą odpowiedzią jest 4.

Wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie, otrzymały już maile z informacją o ewentualnej wygranej lub jej braku.

 
Procentowy udział odpowiedzi w konkursie

/PAP/ 

Wypowiedz się! Skomentuj!