Warszawa, 5 marca 2014 – Już 14 marca impreza urodzinowa JejPerfekcyjnosc.blox.pl w Melinie! Wygraj dwuosobowe zaproszenie na to wydarzenie!

Ósme urodziny jejperfekcyjnosc.blox.pl są kolejną okazją do imprezy w mieszkaniu Jej Perfekcyjności. Już dziś wiadomo, że weźmie w niej udział kilkanaście osób. Stali goście Jej wymieszają się tym razem z aż sześcioma osobami, które wygrają zaproszenia w konkursie na jejperfekcyjnosc.blox.pl.

– Niewiele osób wie, ale osiem lat JejPerfekcyjnosc.blox.pl, to prawie jak osiem lat Jej Perfekcyjności – tłumaczy trans. – Blox powstał niewiele później bowiem od samej idei JP. Dlatego też cieszę się na myśl o kolejnej imprezie! Będzie na pewno wspaniale!

Tym razem do udziału w konkursie niezbędne jest posiadanie konta w serwisie Facebook. Właśnie tam bowiem odbywa się konkurs – jego szczegóły znaleźć można na stronie https://apps.facebook.com/my-contests/bl8x-jp. Konkurs trwa do 11 marca do godziny 12:00. Do wygrania są trzy dwuosobowe zaproszenia na imprezę!


Logo imprezy BL8X.JP


Konkurs na facebooku

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!