Warszawa, 5 lutego 2014 – Co prawda tylko w sobotę, ale trans zamierza spędzić trochę czasu w Łodzi. Miasto to jest jednym z najczęściej przez nią odwiedzanych.

Trans zazwyczaj odwiedza Łódź na cały weekend. Tym razem jednak, z powodu zaplanowanej na piątek rocznicowej imprezy „Bitwa pod Melino”, pojawi się tam dopiero w sobotę. Wiadomo, że powrót zaplanowała na niedzielny poranek.

– Nie tyle tęsknię za Łodzią, co przyda mi się odskocznia od Warszawy – podkreśla Jej. – Tym bardziej, że dawno nie miałem okazji wyjechać ze stolicy. Łódź lubię, bo mam tam wielu znajomych, z którymi mogę się dobrze bawić.

Jej Perfekcyjność potwierdziła już, że do Łodzi nie wybiera się sama. Będzie jej towarzyszyć przynajmniej jedna osoba. Potwierdziła też, że nie zamierza nocować w mieście, tylko prosto z imprezy wrócić nad ranem w niedzielę do Warszawy. Tak krótki pobyt w jakimkolwiek mieście nie zdarzył się jej już od dawna.
To nie koniec wyjazdów trans w najbliższym czasie. Już teraz wiadomo, że weekend na przełomie lutego i marca spędzi w Krakowie. Tydzień później wybiera się do Jarosławia, zaś w drugiej połowie marca wylatuje na kilka dni do Brukseli. W kwietniu i maju z kolei zaplanowane ma dwa wyjazdy do zachodniopomorskiego. Większość wyjazdów ma charakter prywatny i nie jest związana z publiczną działalnością JP.

– Wszyscy moi znajomi wiedzą, że uwielbiam takie weekendowe wypady – stwierdza Jej. – Najbardziej mnie one relaksują a dodatkowo dają możliwość spotkania się z dawno niewidzianymi znajomymi jak i odwiedzenia wielu klubów w innych miastach.

Wiadomo już także, że Jej Perfekcyjność powoli planuje także wakacje oraz wyjazdy jesienią 2014. Trans podkreślała wielokrotnie, że chciałaby w najbliższych miesiącach odwiedzić znów Berlin i Londyn.


Łódź na Google Maps

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!