Warszawa, 26 lutego 2014 – Pochodzący z woj. pomorskiego Marcin O. wygrał kalendarz Melina Boys 2014 w konkursie jejperfekcyjnosc.blox.pl. Nagroda wkrótce do niego dotrze.

Proces wyłonienia zwycięzców okazał się wyjątkowo długi. Po raz pierwszy bowiem w historii, osoba, która wygrała nagrodę, nie odpowiedziała na maila z informacją o wygranej i nie podała swoich danych.

– Być może adres był błędny, tego nie wiem – tłumaczy Jej Perfekcyjność. – Dlatego tak zawsze podkreślam, że podanie prawidłowego adresu e-mail jest podstawą, gwarantującą możliwość wzięcia udziału w konkursach.

Po dłuższym milczeniu, trans postanowiła ponownie rozlosować nagrodę wśród pozostałych osób, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi. Odpowiedź na maila zawiadamiającego o nagrodzie była tym razem błyskawiczna. Marcin O. podał wszystkie dane i dziś paczka z nagrodą powędrowała do niego. Serdecznie gratulujemy!
Wszystkim zaś przypominamy, że w konkursie na jejperfekcyjnosc.blox.pl do wygrania był unikatowy kalendarz Melina Boys 2014, który Jej Perfekcyjność przygotowała dla siebie i swoich znajomych w tym roku. Zawiera zdjęcia głównie półnagich młodych chłopców. Większość z fotografii pochodzi z Serafin Photography.

– Bardzo się cieszę z tego przedsięwzięcia i cieszę się, że udało się komuś spoza kręgu moich znajomych dostać jeden z kalendarzy – powiedziała trans. – U mnie na ścianie prezentuje się wspaniale, więc mam nadzieję, że i w innych miejscach będzie błyszczeć.

W konkursie należało odpowiedzieć, ile zdjęć w kalendarzu nie zostało wykonanych przez Serafin Photography. Prawidłowa odpowiedź brzmiała: dwa.


Okładka kalendarza Melina Boys 2014

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!