Warszawa, 18 lutego 2014 – Długa i ciekawa rozmowa, jaką opublikował dziś portal onet.pl, jest kolejnym wywiadem, jakiego trans udzieliła w związku z zamieszaniem, które jakiś czas temu rozpętały portale prawicowe.

W rozmowie z dziennikarką portalu, trans wyjaśnia różne nieprawdziwe informacje, jakie pojawiły się niedawno w sieci. Mówi także m.in. o PornoDniu z Queer UW, o którym media pisały, że został odwołany.

– Władze Instytutu i Rektor Uniwersytetu oczekują wyjaśnień dotyczących szczegółów programu. Kiedy udzielimy tych wyjaśnień, wówczas – mam nadzieję – bez problemu wszystko będzie się mogło odbyć w nieco późniejszym terminie – tłumaczy trans w rozmowie.

JP opowiada trochę o swoim życiu prywatnym, a trochę o pracy, jaką wykonuje. Z rozmowy wynika, że ostatnie zamieszanie wokół jej osoby wcale nie utrudnia jej znacząco życia, bo – jak sama mówi – przywykła do ataków. Zaznacza też, że nie myśli o działalności politycznej, którą proponują jej coraz częściej dziennikarze. Tłumaczy, że wolałaby być urzędniczką, bo „lubi papierki”. Stwierdza też, że ma wrażenie, iż „w polityce są sami starzy ludzie”, a  ona sama czuje bardzo młodo.

Całą rozmowę przeczytać w serwisie Onet.pl tutaj.


Rozmowa z Jej Perfekcyjnością w portalu onet.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!