Warszawa, 20 stycznia 2014 – „Trzeźwy rok 2014” to tytuł nowej blotki na duzyformat.blog.pl. Wczoraj późnym wieczorem trans opublikowała wpis, który zawiera dość odważne postanowienia na najbliższe ponad 11 miesięcy.

Blotka, jak czytamy, jest wynikiem przemyśleń i… wyliczeń trans. Chodzi o kwoty, jakie wydaje ostatnio na imprezy. Są one, jak się okazuje, za duże. Z tego też powodu Jej Perfekcyjność zaplanowała, że najbliższe miesiące będą wyjątkowo trzeźwe. Wyjaśnia też, skąd wzięły się pojawiają się w ostatnich miesiącach zmiany w tym zakresie.

Tak więc odwilż 2013 okazała się zbawieniem. Moje dochody nareszcie lekko podskoczyły. W pewnym momencie było na tyle dobrze, że za pomocą jednego wielkiego zlecenia udało mi się spłacić kilkanaście tysięcy złotych kredytów, które na mnie ciążyły latami. Tak więc naprawdę, naprawdę okej. (…) No więc rok 2013 okazał się dostatni na tyle, że mogłam poszaleć. Jeden szalony weekend, drugi szalony weekend, ósmy szalony weekend, dwudziesty szalony weekend…

W blotce trans podkreśla, jak ważne dla niej jest wyważenie dotychczasowych problemów stabilizacją imprezową. Jej czasowa abstynencja nie oznacza jednak, oczywiście, że ograniczy swoje imprezowanie. Jej Perfekcyjność podkreśla, że nadal będzie bawić się na co najmniej 100 imprezach rocznie.

Całą blotkę przeczytać można tutaj.


Wpis na duzyformat.blog.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!