Warszawa, 2 stycznia 2014 – Choć nadal nie ma tradycyjnej blotki podsumowującej życie trans na duzyformat.blog.pl, w internecie pojawił się klip zawierający zdjęcia z 2013 roku z fotoblo.jejperfekcyjnosc.pl.

Tworzenie tych filmików to także tradycja Jej Perfekcyjności. Na kanale youtube.com/jejperfekcyjnosc można znaleźć je od 2008 roku (wtedy jeszcze fotoblo funkcjonował pod innym adresem). Dla JP są one ważnym upamiętnieniem mijającego czasu.

– Lubię od czasu do czasu zajrzeć do tych filmików – opowiada. – Są one esencją tysięcy zdjęć, które wstawiam rok rocznie na fotoblo. Są też łatwiejsze w odbiorze, bo nie trzeba przeglądać kolejnych stron, by je wszystkie obejrzeć.

Nowe video zawiera ponad 270 zdjęć, ułożonych chronologicznie, zgodnie z czasem ich powstania. W ten sposób utworzona animacja opowiada o minionych 12 miesiącach w krótkim, nieco ponadsześciominutowym montażu.
Na kanale YouTube.com trans znaleźć można już sześć takich nagrań – każde podsumowuje kolejny rok od 2008. Całą listę znaleźć można tutaj. Wszystkie zdjęcia pochodzą z fotoblo Jej Perfekcyjności i można je także tam znaleźć. Stanowią esencję, bowiem rok rocznie JP publikuje kilka tysięcy fotografii, spośród których wybiera kilkaset najważniejszych.

– Mam nadzieję, że także innym pozwoli to powspominać – komentuje. – Oczywiście, najlepiej takie rzeczy ogląda się z perspektywy czasy, za kilka lat. Wówczas przywołują dobre wspomnienia.

Film dostępny jest na kanale YouTube.com od wczoraj. W tle montażu zdjęć słychać piosenkę Ellie Goulding „Burn (Funk3d Club Remix)”.


Filmik zobaczyć można także poniżej

/wirtualnemedia.pl/ 

Wypowiedz się! Skomentuj!