Warszawa, 31 grudnia 2013 – Miła niespodzianka na koniec roku. Okazuje się, że już ponad trzy tysiące osób obserwują profil Jej Perfekcyjności w serwisie facebook.com. Rośnie także grono obserwujących w innych serwisach.

Granica 3000 została przekroczona w Święta Bożego Narodzenia. To sprawia, że Jej Perfekcyjność pozostaje trzecią najpopularniejszą polską osobą LGBT na facebooku.

– Cieszę się z każdego lajka nie dlatego, że on mi coś daje, ale dlatego, że mogę ze swoimi słowami dotrzeć do większej grupy osób – komentuje Jej Perfekcyjność. – A przecież w gąszczu moich mniej lub bardziej zabawnych wypowiedzi kryje się także poważny komunikat.

Konto facebookowe Jej Perfekcyjności było już kilka razy w przeszłości usuwane. Powodem były niewłaściwe wpisy lub komentarze użytkowników facebooka. Tym razem jednak zanosi się na to, że konto facebook.com/jejperfekcyjnosc będzie działać nadal.
Trans obecna jest także w innych mediach społecznościowych. W serwisie Twitter obserwuje ją ponad 330 osób, zaś na ask.fm odpowiedziała na blisko 2000 pytań. JP podkreśliła, że rozważa rozpoczęcie prowadzenia videobloga, który – jej zdaniem – może łatwiej trafiać do osób zainteresowanych jej życiem.

– To jednak na razie pieśń przyszłości – podkreśla. – Chcę to zrobić profesjonalnie, mając odpowiedni sprzęt do nagrywania. Nie chciałbym, żeby przygotowany materiał okazał się fuszerką.

Trans nie zapowiedziała jeszcze dokładnie, kiedy chciałaby ruszyć z videoblogiem. Wiadomo jednak, że pomysł w jej głowie pojawił się już dość dawno temu i teraz chce go tylko sfinalizować. 


Tak wygląda profil Jej Perfekcyjności w serwisie facebook.com

/wirtualnemedia.pl/ 

Wypowiedz się! Skomentuj!