Warszawa, 19 listopada 2013 – Na trzy dni przed planowaną imprezą, Jej Perfekcyjność ogłosiła wyniki konkursu, w którym do wygrania były dwuosobowe zaproszenia na „Czy Lata Meliny”.

Zwycięzcami okazali się: Rafał, Robert oraz Bartek. To właśnie te osoby w piątek wezmą udział w imprezie w mieszkaniu trans. Zaskakujące okazało się jednak uznanie poprawnych odpowiedzi. Jej Perfekcyjność tłumaczy to trudnościami, z jakimi zgłaszali się do niej uczestnicy zabawy.

– Co prawda tworząc pytanie konkursowe, miałem na myśli odpowiedź 3 – wyjaśnia. – Potem jednak okazało się, że niektórzy uznali za bloga tylko stronę ze słowem „blog” w adresie. Inni zaś dorzucili do tego tylko fotobloga, zapominając o trzeciej z platform…

W związku z tym, za poprawne uznano odpowiedzi jeden, dwa i trzy. Osoby, które udzieliły jednej z odpowiedzi, wzięły udział w konkursie. Pozostałe, niestety, otrzymały już informację o tym, że tym razem im się nie powiodło.
Impreza u Jej Perfekcyjności to obchody urodzin mieszkania nazywanego Meliną. Od trzech lat miejsce to funkcjonuje pod tą nazwą, ale imprezy odbywają się w nim regularnie już od ponad 60 miesięcy. Miejsce jest więc doskonale znane – jest jedynym istniejącym tak długo miejscem, w którym odbywają się domówki społeczności LGBT w Warszawie.

– Melina to miejsce, które szczerze kocham – wyznaje Jej. – Choć nie zawsze było i jest łatwo tu imprezować, kilkanaście razy pojawiała się już policja i straż miejska, to jednak nigdy mandatu nie wystawiono. Wiadomo, że moi goście mogą czasem zakłócać ciszę nocną, ale wychodzę z założenia, że to przecież moi goście, więc mają do tego prawo!

W Melinie odbywały się m.in. Spotkania Gejów Nastoletnich, Floor-Sitting Party oraz wiele innych, niecyklicznych wydarzeń. W przyszłym roku trans świętować będzie 10 lat imprezowania na warszawskiej scenie klubowej.


Logo imprezy „Czy Lata Meliny”

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!