Warszawa, 12 listopada 2013 – Nowy wpis na blogu Jej Perfekcyjności pojawił się jeszcze wczoraj. Trans komentuje w nim m.in. wydarzenia podczas Marszu Niepodległości, ale także bieżące sprawy życiowe.

We wpisie zatytułowanym „Miesiąc bez alkoholu, długie weekendy i oczywiście tęcza” Jej Perfekcyjność pisze m.in. o spalonej tęczy na pl. Zbawiciela. Zastanawia się znów nad tym, czy jest sens ją odnawiać czy też nie.

– „W dotychczasowych moich komentarzach podkreślałam, że tęczę należy odbudowywać, by była – jak napisałam na queer.pl – „wbita jak to pióro w przysłowiową dupę (…), środkowym palcem wystawionym do wszystkich tych, którzy chcą nas z ulic usunąć”. I w zasadzie zgadzam się nadal z tym, że musimy walczyć o jej pozostawienie w centrum Warszawy. Zastanawiam się jednak, czy rzeczywiście trzeba ją odbudowywać” – pisze trans.

Nowy wpis, poza poważnymi rozważaniami, zawiera także analizę bieżących wydarzeń z życia Jej. Trans pisze m.in. o zaplanowanych na 22 listopada urodzinach „Czy Lata Meliny”.

Jej Perfekcyjność pisała już o tęczy na portalu queer.pl.
Ostatnio pisała o swojej walce o tęczę na drzwiach swojego mieszkania.
W konkursie wygrać można dwuosobowe zaproszenie na Czy Lata Meliny


Nowy wpis na duzyformat.blog.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!