Warszawa, 13 listopada 2013 – Hasztag #SelfieDlaJP to nowy pomysł na zabawę Jej Perfekcyjności. Trans namawia, by w portalu Twitter wrzucać zdjęcia otagowane w ten sposób.

Pomysł trans narodził się spontanicznie – po prostu na początku listopada zaczęła namawiać ludzi do wrzucania zdjęć oznaczonych w ten sposób. Po co?

– Sam nie wiem – komentuje JP. – Po prostu pomyślałem, że to zabawne i że może sprowokować ludzi do wstawiania śmiesznych zdjęć. I w zasadzie się udało!

Zdjęcia z hasztagiem #SelfieDlaJP pojawiły się w serwisie kilka dni temu. Wstawiają je osoby, które trans zna osobiście, ale także takie, którym nie miała okazji być na żywo przedstawiona. 
Na razie fotek jest kilkanaście. Trans natomiast ogłosiła, że co jakiś czas będzie przypominać o akcji. Zamierza też nagrodzić osoby, które wezmą w niej udział. Na razie nie zdradziła jednak szczegółów. 

– Bardzo cieszę się, że są osoby, które chcą się wydurniać ze mną – śmieje się trans. – Dają się namówić na moje czasem głupie pomysły. Widzę, że tak jak ja, mają dystans do świata i do siebie.

Hasztagi są popularnym sposobem stosowanym w wielu serwisach do oznaczenia tematyki treści, jaką opisują. Stosuje się je także po to, by dyskusję na dany temat zebrać w jednym miejscu.


Zdjęcia wrzucone w ramach #SelfieDlaJP na portalu Twitter

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!