Warszawa, 28 listopada 2013 – W serwisie queer.pl ukazał się nowy tekst trans. Tym razem, z okazji trzecich urodzin, Jej Perfekcyjność opowiada o Queer UW – organizacji, z którą związana jest od samego początku.

W listopadzie 2010 roku Queer UW rodziło się w atmosferze skandalu. Dziś zamierza znów nas zszokować, bo na luty zapowiada „PornoDzień z Queer UW”.

– Ale nie zdradzamy na razie, co to będzie – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – Pracujemy nad kilkoma projektami i wszystkie muszą toczyć się swoim torem, mają swoją dynamikę.

W artykule na queer.pl JP skupia się przede wszystkim na minionym roku działalności. Opowiada o problemach i kilku najważniejszych zrealizowanych pomysłach i wydarzeniach.
Nie brakuje także ciekawostek, dotyczących powstania organizacji, jak i ostatnich wydarzeń z nią związanych. Trans pokazuje, jak duże zainteresowanie wzbudza to, co robi Queer UW.

– Czasem to dobrze, a czasem źle – konstatuje trans. – Dobrze, bo zapewnia promocję dodatkową, a źle, bo jednak zabiera nam czas i energię potrzebną do pracy…

Do Queer UW dołączyć może każda osoba. Szczegóły znaleźć można na stronie www.queer.uw.edu.pl. 


Nowy tekst Jej Perfekcyjności na queer.pl

/wirtualnemedia.pl/ 

Wypowiedz się! Skomentuj!