Warszawa, 11 listopada 2013 – Dokładnie tydzień mają wszystkie zainteresowane osoby, by wziąć udział w konkursie organizowanym z okazji „Czy Lata Meliny” u Jej Perfekcyjności. Pytanie konkursowe jest bardzo proste.

Wydarzenie zaplanowane jest na 22 listopada, ale konkurs potrwa dokładnie tydzień – do poniedziałku 18 listopada. Aby wziąć w nim udział, należy odpowiedzieć na proste pytanie pod adresem linki.jejperfekcyjnosc.pl/konkursMeliny.

– Do wygrania są trzy dwuosobowe zaproszenia na imprezę – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – Wydaje mi się, że konkurs jest prosty, ale i atrakcyjny. Jest też dla mnie okazją do poznania nowych osób, dlatego zachęcam i zapraszam do brania udziału!

Wiadomo już, że na imprezie zjawi się ponad 20 osób – głównie z najbliższego otoczenia Jej Perfekcyjności. Okazją są trzecie urodziny Meliny – czyli mieszkania Jej Perfekcyjności. Choć jako miejsce imprezowe działa ono dużo dłużej (już około 9 lat), to dopiero od trzech lat pod tą właśnie nazwą.

Wśród atrakcji tego wieczoru trans zapowiada m.in. nalewka z wiórków kokosowych swojej własnej produkcji, specjalny set djski przygotowany przez dja Monky’ego, tort, przekąski oraz oczywiście welcome drink.

Impreza będzie jedną z pierwszych po zakończeniu przez Jej miesiąca bez alkoholu.


Logo imprezy „Czy Lata Meliny”

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!