Warszawa, 22 listopada 2013 – Już dziś w mieszkaniu JP wielka impreza: Czy Lata Meliny. Pod takim hasłem trans i jej goście świętować będzie urodziny miejsca, które od wielu lat jest ważnym centrum domówek środowisk LGBT.

W imprezowaniu nie przeszkadza ani pogoda, ani odległość – niektórzy goście pokonują dystans nawet 400 km, by dotrzeć na warszawską Ochotę. Choć, jak podkreśla trans, nie wszystkie zaproszone osoby mogły się zjawić.

– Kogoś zatrzymała zakaźna choroba układu moczowego, a kogoś innego praca – wyjaśnia JP. – Szkoda, bo wieczór zapowiada się wspaniale! Będzie na pewno ponad 20 osób.

Muzykę na imprezę przygotował dj Monky, jeden z najbardziej znanych warszawskich djów młodego pokolenia, stale grający m.in. w warszawskich Banku i Capitolu oraz krakowskiej Divie. Na imprezie nie zabraknie tortu, który przygotuje profesjonalnie zajmująca się tym specjalistka wypieków. Skromny poczęstunek przygotuje także przyjaciółka Jej, która słynie z wyrafinowanego smaku i która zajęła drugie miejsce w I Międzynarodowym Turnieju Sushi im. Jej Perfekcyjności.
W imprezie wezmą udział także osoby, które wygrały dwuosobowe zaproszenia na imprezę w serwisie jejperfekcyjnosc.blox.pl. Wszyscy zjawią się około 22:30, by w ten sposób rozpocząć noc.

– Mam nadzieję, że wszystko się uda – ekscytuje się trans. – Przygotowałem na tę okazję specjalnego welcome drinka pod nazwą 007, by już na wejściu rozgrzać gości. Wszak zima powoli za oknami się zaczyna.

Sama Jej Perfekcyjność podkreśla, że nie może „poszaleć”, bowiem jutro od 10:00 musi być na Uniwersytecie Warszawskim na szkoleniach w ramach projektu młodzieżowego, w który się zaangażowała.


Logo imprezy Czy Lata Meliny

/VIPnews.pl/ 

Wypowiedz się! Skomentuj!