Warszawa, 24 października 2013 – Kolejna impreza u Jej Perfekcyjności. Tym razem pretekstem do spotkania jest… Dzień Walki z Otyłością, który wypada właśnie dzisiaj.

Impreza jednak zaplanowana jest na jutro. Przybycie na nią potwierdziło kilkanaście osób z bliskiego grona trans.

– Oczywiście, większość z nich nie ma nic wspólnego z otyłością – śmieje się Jej Perfekcyjność. – Są szczupli, ale impreza jest bardziej związana z moją osobą. To ja mam problemy z wagą.

Trans słynie z wyszukiwania pretekstów do imprezowania. Rok rocznie organizuje cykliczne spotkania świąteczne, otwierające sezon imprez, z okazji urodzin trzech blogów oraz samej Meliny a także na wiele innych, mniejszych i jednorazowych okoliczności. Jak bowiem podkreśla, pretekst jest mniej ważny od samego wydarzenia.
Wydarzenia w Melinie, mieszkaniu Jej Perfekcyjności, zyskują coraz większą sławę w Warszawie i poza nią. Sama gospodyni podkreśla, że domówki u niej „nie są niczym niezwykłym”.

– Po prostu staram się zapewnić wszystkim miły czas – tłumaczy. – Lata doświadczeń nauczyły mnie przewidywać potrzeby gości i może dlatego tak lubią te wydarzenia u mnie.

Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że w listopadzie zaplanowała urodziny Meliny. Dodała, że na tę imprezę wygrać będzie można zaproszenia w specjalnym konkursie, który ogłosi na początku listopada.


Grafika reklamująca Otyły Bifor

/VIPnews.pl/ 

Wypowiedz się! Skomentuj!