Warszawa, 9 października 2013 – W ciągu tygodnia na blo Jej Perfekcyjności pojawiły się dwa wpisy. Jeden z nich traktuje o zaplanowanym na niedzielę referendum, drugi zaś opowiada o Teście Milczenia.

W blotce „Dlaczego pójdę na referendum?” Jej przedstawia swoje argumenty na rzecz wybrania się na głosowanie w niedzielę. Podkreśla, że traktuje to jako obowiązek, ale i zaszczyt.

„(…) Ileś-tam tysięcy Warszawiaczek i Warszawiaków powiedziało, że chce teraz już zabrać głos w tej sprawie. Że chcą w tym momencie wypowiedzieć się w kwestii prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz. I nawoływanie do bojkotu referendum jest brakiem szacunku dla ich woli.” – czytamy na blo.

Trans deklaruje, że postara się wpisać do stałego spisu wyborców w swojej dzielnicy. Dotychczas nie zrobiła tego, bo nie było jej to potrzebne. W większości głosowań wystarczy kartka zaświadczająca o prawie go głosowania wydana przez organ wyborczy w miejscu zamieszkania. Tym razem jednak głosować mogą tylko wybory z Warszawy.
Druga blotka, opublikowana wczoraj, ma bardziej prywatny charakter. Wpis „Test Milczenia (oraz weekend)” relacjonuje miniony imprezowy weekend w życiu trans ale i opowiada o czymś, co Jej robi od czasu do czasu swoim znajomym.

„(…) Czas na Test Milczenia. Nie, nie, to nie oznacza, że ja milczę. Takiego testu bym nie przeszła. Za bardzo lubię gadać. Poza tym cały czas nieskromnie wydaje mi się, że mam dużo do powiedzenia rzeczy, które są co najmniej niegłupie. To chodzi o milczenie innych osób” – czytamy we wpisie.

Blog Jej Perfekcyjności, po okresie spadku aktywności jakiś czas temu, stał się znów miejscem, na którym trans publikuje regularnie.


Wpis „Dlaczego pójdę na referendum?” na duzyformat.blog.pl


Blotka „Test Milczenia (oraz weekend)” na duzyformat.blog.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!