Warszawa, 14 października 2013 – Działający od kilku miesięcy profil Jej Perfekcyjności w serwisie ask.fm cieszy się popularnością. Trans odpowiedziała na nim już na ponad 1,5 tys. pytań.

Wszystkie pytania i odpowiedzi znaleźć można pod adresem ask.fm/JejPerfekcyjnosc. Pobieżne ich przejrzenie pozwala stwierdzić, że poziom zadawanych pytań jest… różny.

– Nie przeszkadza mi to. Bardzo rzadko zdarzają się pytania obraźliwe, co mnie cieszy. Ask.fm cieszy się z powodu tych właśnie, anonimowo zadawanych, kontrowersyjną opinią.

Trans podkreśla, że anonimowość podczas zadawania pytań ośmiela. Dlatego liczy na to, że wszyscy chętni będą w stanie odważyć się i zapytać. JP podkreśla, że stara się nie usuwać niegrzecznych pytań i do tej pory zrobiła to zaledwie kilka razy.
Ask.fm to serwis społecznościowy w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą zadawać innym pytania oraz na nie odpowiadać. Portal został stworzony przez łotewską firmę RIGA z siedzibą w Rydze oraz uruchomiony w 2010 roku. Zadawanie pytań nie wymaga rejestracji, co umożliwia zachowanie anonimowości podczas ich zadawania.

– Staram się dostosować odpowiedź do poziomu pytania – tłumaczy Jej Perfekcyjność. – Jeśli pytanie jest żartem, to i moja odpowiedź nie będzie poważna. Jeśli zaś ktoś wysilił się i zadał jakieś poważne, to i z mojej strony dostanie taką odpowiedź.

Jej Perfekcyjność jest zadowolona z tego, jak działa jej profil w ask.fm, dlatego zachęca wszystkich do zadawania kolejnych pytań. Stara się na nie odpowiadać regularnie.


Profil Jej Perfekcyjności w serwisie ask.fm

/wirtualnemedia.pl/ 

Wypowiedz się! Skomentuj!