Warszawa, 23 października 2013 – Długo trzeba było czekać, ale jest. Kilkadziesiąt zdjęć z kilkudniowego wyjazdu trans do Barcelony już do obejrzenia na jej fotoblo, zaś na blogu czeka obszerna i szczegółowa relacja.

Długie oczekiwanie spowodowane było dużą ilością zdjęć do wstawienia. Trans skorzystała bowiem nie tylko ze swoich komórkowych zbiorów, ale także zdjęć znajomych, którzy wybrali się do Barcelony z nią.

– To był bardzo udany wyjazd – podsumowuje trans. – Tym bardziej, że dopisywała nam pogoda. Było ciepło, słonecznie, wesoło i radośnie. Tak więc i zdjęcia oraz ich ilość musiały to odzwierciedlać.

Na fotoblo.jejperfekcyjnosc.pl obejrzeć można wszystkie fotografie z krótkim komentarzem. Dużo więcej trans napisała na swoim blogu duzyformat.blog.pl. Tam, jak zawsze, wyspowiadała się ze szczegółami na temat kilku dni spędzonych w Hiszpanii. Z wpisu zatytułowanego „W Barcelonie się całowałam” dowiadujemy się m.in. że tytuł blotki zdradza jeden z incydentów podczas wyjazdu. Trans rzeczywiście jednej nocy całowała się z poznanym w klubie młodzieńcem.

– Zazwyczaj nie robię takich rzeczy, ale jakoś atmosfera miejsca sprawiła, że dałem się ponieść… – komentuje Jej. – No trudno, nie ma co udawać, że się nie stało. Stało się i dlatego się do tego otwarcie przyznaję.

Kilkudniowy wyjazd do Barcelony zakończył się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że zamierza teraz jakiś czas odpocząć od podróżowania.


Wpis na fotoblo Jej Perfekcyjności


Wpis na duzyformat.blog.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!