Warszawa, 25 września 2013 – Impreza „Back2school” otwiera sezon imprez w mieszkaniu Jej Perfekcyjności. Melina, jak nazywa się miejsce, przez wakacje odpoczywała od tłumów.

Powód przerwy? Praktyczny. Trans podkreśla, że w czasie wakacji, gdy wszyscy podróżują, ciężko jest znaleźć optymalny termin na organizację jakiegoś wydarzenia.

– Za to wrzesień sprzyja – komentuje Jej. – Licealiści musieli już wrócić, by zacząć naukę w szkole, zaś studenci powoli muszą ogarniać swoją rzeczywistość przed pierwszym października. Względnie muszą także zdawać gzaminy w sesji poprawkowej.

Jej Perfekcyjność zapowiada, że na „Back2school” spodziewa się kilkunastu osób. Będą to najbliżsi znajomi trans, z częścią których nie widziała się już bardzo długo. Choć okres na imprezy wydaje się sprzyjający, nie wszystkie zaproszone osoby będą mogły przybyć. Część z nich – jak zdradza JP – nadal korzysta z uroków lata w cieplejszych krajach.
Imprezę promuje zabawna fotografia przedstawiająca grupę chłopców w czasie lekcji wychowania fizycznego. Wydaje się, że zdjęcie pochodzi sprzed dobrych kilkudziesięciu lat. Wszyscy ustawieni na fotografii mają jednakowe koszulki. Wszyscy mają także logo Meliny na klatce piersiowej. Trans wkleiła swoją głowę dokładnie w środku – w miejscu twarzy jednego z młodzieńców.

– Jak szkoła, to szkoła! – wyjaśnia JP. – Fotografia musi jakoś współgrać z tematem wydarzenia. Wszak właśnie powrót do szkół jest pretekstem do zabawy. Potem, oczywiście, będą kolejne. Lubię planować, więc mogę zdradzić, że do końca 2013 roku mam już wszystko w głowie poukładane.

Nieoficjalnie udało się ustalić, że kolejna impreza będzie miała miejsce 11 października.


Zdjęcie promujące imprezę Back2school

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!