Warszawa, 12 lipca 2013 – Kolońska parada, tamtejsze pedały, polska reprezentacja i droga wódka” to tytuł nowego wpisu Jej Perfekcyjności na duzyformat.blog.pl. Trans opowiada w nim szczegółowo o tym, co robiła w miniony weekend w Kolonii.

W trzecim dniu po powrocie Jej Perfekcyjność opisała dokładnie wydarzenia minionego weekendu. Od piątku do poniedziałku przebywała na zaproszenie organizatorów Cologne Pride w Kolonii. Reprezentowała tam Polskę na lokalnym odpowiedniku Parady Równości.

„Oczywiście wyjazd bardzo udany! Wszystko zgodnie z planem, wszystko świetnie zorganizowane. Dość napięty program, ale nie na tyle, by narzekać. Organizatorzy zadbali nawet o to, żeby nas na listy gości w klubach wpisać. Więc naprawdę miło.” – opowiada we wpisie Jej Perfekcyjność.

JP opowiada o przelocie, organizowanych przy okazji przemarszu wydarzeniach, ale i samej manifestacji. Spowiada się także z imprez, w których uczestniczyła i – tradycyjnie już chyba – narzeka, że wydała za dużo pieniędzy. Zapowiada także kilka następnych podróży, zwracając uwagę na tę do Montrealu, gdzie będzie reprezentować Polskę na tamtejszej Fierte Montreal Pride.
Cała relacja liczy ok. 15 tys. znaków a towarzyszy jej zdjęcie, na którym Jej Perfekcyjność udaje, że całuje młodego chłopca. Ten zresztą, jak się dowiadujemy z wpisu, jest Polakiem, które trans dobrze zna. Przypadkiem bowiem przebywał też w Kolonii na Cologne Pride.

– Jak widać, nawet w Kolonii ciężko jest mnie uniknąć – śmieje się Jej Perfekcyjność. – To było miłe spotkanie. Cały wyjazd nie miał chwili, na którą mogę narzekać.

Jutro trans wyjeżdża do Lublina, gdzie spędzi weekend w towarzystwie dwóch koleżanek. Celem wizyty jest Majdanek – tamtejszy Obiekt Zagłady jest miejscem, które trans chciała zobaczyć już od pewnego czasu.


Nowy wpis na blogu Jej Perfekcyjności

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!