Warszawa, 24 lipca 2013 – To kolejny wyjazd trans w te wakacje. W przeciwieństwie do większości dotychczasowych, ten trwać będzie osiem dni a nie tylko weekend.

Co ciekawe, trans znów stanie za barem. W lokalnej restauracji będzie przez kilka dni pomagać właścicielowi miejsca – jej bliskiemu przyjacielowi i pracować będzie wraz z obecną już na miejscu obsługą. Podobne doświadczenie JP zdobyła rok temu.

– Okazało się, że taka praca bardzo mnie odpręża – wyznaje Jej Perfekcyjność. – Dlatego zależało mi na tym, żeby w tym roku także, choć na kilka dni, popracować nad morzem. Dobrze, że się udało.

Rok temu trans spędziła w nadmorskiej restauracji łącznie ponad trzy tygodnie. To właśnie wtedy po raz pierwszy spróbowała sił za barem. Jak wyjaśniała – bardzo chciała spróbować „typowo studenckiej pracy”. Przygoda z barem okazała się na tyle udana, że z planowanego początkowo tygodnia zrobiły się ponad trzy, gdyż trans wracała do Władysławowa w minione wakacje jeszcze 2 razy.
W tym roku Jej Perfekcyjność zapełnia wakacyjne weekendy wyjazdami. Miała już okazję być w Toruniu, Kolonii, Lublinie i Łodzi. Władysławowo jest kolejnym miejscem na liście miejsc, które odwiedzi. Już wiadomo jednak, że nie ostatnim. Na ponad 8 dni trans wyjeżdża na początku sierpnia do Montrealu. Potem odwiedzi jeszcze Kraków, Wrocław i Szczecin.

– Wakacje są idealne do tego, by trochę pojeździć, tym bardziej, że w samej Warszawie niewiele się dzieje i nie ma wielu moich znajomych – podkreśliła JP. – Podróże skończę pewno gdzieś w połowie września, gdy sytuacja w stolicy zacznie się normować. Zaplanuję wówczas jakąś imprezę.

Nie wszystkie wyjazdy mają charakter rozrywkowy. W Toruniu trans brała udział w IV Ogólnopolskim Spotkaniu Organizacji LGBTQ, w Kolonii reprezentowała Paradę Równości na tamtejszej Cologne Pride. Podobnie będzie w Montrealu, gdzie trans będzie Honorową Przewodniczącą Fierte Montreal Pride 2013.


Władysławowo na Google Maps

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!