Warszawa, 23 lipca 2013 – O wyjazdach do Łodzi i Lublina oraz szalonych wieczorach spędzonych w towarzystwie znajomego pisze Jej Perfekcyjność w nowym wpisie na blogu „Lublin – Majdanek, Łódź – Kajetan(ek) – wakacje mijają mi weekendowo„.

Nowy wpis pojawił się dzień po powrocie Jej Perfekcyjności z Łodzi. To właśnie w tym mieście spędziła ostatni weekend. Poprzedni zaś – w Lublinie. O szczegółach wyjazdów opowiada we wpisie, zdradzając dużo więcej, niż na fotoblo.jejperfekcyjnosc.pl.

– Blog jest zawsze miejscem, gdzie mogę dokładniej napisać o tym, co się działo – komentuje Jej Perfekcyjność. – Fotoblo jest z założenia relacją raczej fotograficzną, a więc w słowa uboższą. A ja lubię słowa, lubię opowiadać, lubię kontenerować swoje emocje na blo.

Okazuje się jednak, że weekendy to dla trans za mało. Dlatego opowiada we wpisie m.in. o tym, jak spędziła miniony czwartek. Tego bowiem wieczoru bawiła się w warszawskich restauracjach i bistro. Jak sama jednak przyznaje, imprezowanie było nieplanowane i skończyło się dla niej bardzo zaskakująco… O szczegółach poczytać można tutaj.


Nowy wpis na blogu Jej Perfekcyjności

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!