Warszawa, 20 czerwca 2013 – Akcja promująca otwartość osób heteroseksualnych, wspierających postulaty osób LGBT okazała się sukcesem – podsumowuje Jej Perfekcyjność. Nie wykluczone, że zostanie jeszcze nieznacznie powiększona.

Proste Równanie – bo tak nazywa się kampania – zostało przygotowane w tempie ekspresowym. Z powodu późnego powiadomienia pomysłodawców o możliwości otrzymania dofinansowania z Rady Europy, całość zorganizowano superszybko.

– Ale udało się a to najważniejsze – cieszy się Jej Perfekcyjność. – Dzięki poświęceniu kilku osób i naszemu wielkiemu oddaniu sprawie, udało się. W kampanii wzięło udział ponad 130 osób.

Proste Równanie to inicjatywa zachęcająca osoby heteroseksualne do wspierania postulatów osób LGBT. Zaczęła się od opubliowania zdjęć kilku publicznych osób heteroseksualnych, które w specjalnych zdaniach-oświadczeniach wyrażały swoje wsparcie dla prorównościowych postaw. W ten sposób organizatorzy akcji zachęcali wszystkie chętne osoby do podobnego gestu.
Jego wykonanie możliwe było m.in. podczas Kongresu Kobiet oraz Parady Równości. Fotograf Prostego Równania czekał wówczas ze specjalną ścianką z logotypami na osoby zainteresowane zrobieniem sobie zdjęcia, wyrażającego poparcie dla idei. Okazało się, że liczba chętnych uniemożliwiła sprawne przyjęcie wszystkich zainteresowanych osób.

– Tym, którzy nie dali rady, chcę przekazać przeprosiny – stwierdza Jej Perfekcyjność. – Same i sami widzieliście, że robiliśmy, co w naszej mocy. Liczba chętnych była dla nas wielkim ale pozytywnym zaskoczeniem.

Na stronie www.prosterownanie.pl oraz na facebookowym profilu Parady Równości można znaleźć ponad 100 zdjęć gwiazd i celebrytów, ale także „zwykłych” ludzi, którzy postanowili dołączyć do Prostego Równania.


Jej Perfekcyjność w akcji Proste Równanie

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!