Warszawa, 24 czerwca 2013 – W nowym wpisie na duzyformat.blog.pl, Jej Perfekcyjność opisuje swoje refleksje na temat minionej Parady Równości oraz na temat wydarzeń związanych z przemocą, jakiej doświadcza. Zdradza też sekrety dotyczące jej stanu zdrowia.

Wpis zatytułowany „Parada Równości, agresywny sąsiad, sprawa w sądzie i chora noga” pojawił się w sieci dzisiaj. Jej Perfekcyjność krótko odnosi się do tego, jak wypadła – jej zdaniem – Parada Równości 2013 i zwierza się z ogromu pracy, jaki włożyła w jej przygotowanie.

„Musicie wiedzieć, że miesiąc przed Paradą jest masakra. To jest praca co najmniej 8 godzin na dobę. A ja przecież na tym nic nie zarabiam i żeby normalnie przeżyć, muszę swoje normalne zarobkowe rzeczy wykonywać.” – pisze Jej Perfekcyjność.

We wpisie, poza zwierzeniem się z przygotowań do Parady Równości, opowiada także o kulisach problemów z kontem bankowym Fundacji Wolontariat Równości oraz prywatnymi problemami ze zdrowiem. Dużą część wpisu poświęca zaplanowanej na jutro sprawie sądowej w związku z atakiem na jej mieszkanie w lutym 2013 oraz najnowszymi problemami z agresywnym sąsiadem. Namawia wszystkich do walki z przemocą pokojowymi metodami.


Nowy wpis na blo Jej Perfekcyjności

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!