Warszawa, 28 maja 2013 – 10 dni zostało do imprezy benefitowej WHATEVER PARTY. A to oznacza, że czas na konkurs! Do wygrania 10 wejściówek do Glam na tę wyjątkową noc!

Na nieco ponad tydzień przed Paradą Równości a więc i samym happeningiem WHATEVER, Jej Perfekcyjność zaprasza wszystkich do klubu Glam. W piątek 7 czerwca od 23:00 w Glam przy ul. Żurawiej 22 rozpocznie się impreza „WHATEVER PARTY”. Wstęp na nią kosztuje 10 zł lub 5 zł za okazaniem legitymacji szkolnej lub studenckiej.

– Ceny nie obowiązują jednak tych, którzy wygrają w naszym konkursie! – komentuje trans. – 10 osób otrzyma od jejperfekcyjnosc.blox.pl wejściówkę na imprezę, na której nie zabraknie niespodzianek.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba do 4 czerwca odpowiedzieć na pytanie konkursowe na stronie http://l.jejperfekcyjnosc.pl/konkursWhatever. Spośród wszystkich osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi, 10 otrzyma zaproszenie na imprezę, która już 7 czerwca. Atrakcjami wieczoru będą występy dja Monky’ego i live act Pati Mali. Poza tym Jej Perfekcyjność i inicjatywa WHATEVER obiecują mnóstwo niespodzianek, w tym dużo darmowej wódki.

Patrycja Malinowska urodziła się by być na scenie i śpiewa odkąd pamięta. W 2010r. przebojem wdarła się do finału programu „Mam Talent” w którym oczarowała jury, a widzów porwała swoją pozytywną energią. Jej głos porusza każdego kto ma okazję go usłyszeć – aksamitnie drapieżny wokal pełen ciepła rozpala duszę i ciało. Patrycja to jednak nie tylko niesamowity, charyzmatyczny głos. To przede wszystkim niezrównana osobowość. Ciepła, pogodna osoba, która w kontakcie ze sceną staje się drapieżną lwicą, uwodzącą swoim potężnym głosem.

Dj Monky swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2006 roku. Po raz pierwszy swoje umiejętności miał okazje zaprezentować podczas cyklu „Light up the night” w znanym warszawskim klubie On-Off. W kolejnych latach był zapraszany na gościnne sety do takich warszawskich klubów jak Club HotL, Zoo czy 35mm w Warszawie. W niedługim czasie zaczął także współpracę ze Sketchem, a także z klubami pod marką Czekolada w Poznaniu, Łodzi oraz Lublinie. Zdobyte doświadczenie zaowocowało współpracą z klubem Utopia w Warszawie. Aktualnie jest stale związany z klubem Diva w Krakowie, oraz klubem Bank w Warszawie, a także częstym gościem klubu Opera. Był także artystą projektu SUMMER of MTV organizowanym na polskim wybrzeżu w 2008 roku. Najlepszym określeniem muzyki jaką gra jest pompująca mieszanka muzyki house, w których miesza gatunki znane jako vocal, funky czy progressive house.

– Wiem, że to będzie szalona noc! – śmieje się trans. – Tym bardziej, że zaczynam ją u siebie w domu poprzedzającym ją WHATEVER BIFOR. Więc muszę całą noc być na pełnych obrotach!

Patronat nad wydarzeniem objął opiniotwórczy portal pusto24.pl. Dochód z wydarzenia przeznaczony będzie na inicjatywę WHATEVER – druk materiałów i infomacji. Inicjatywa WHATEVER stawia sobie za cel walkę z uprzedzeniami wewnątrz środowisk LGBT. Jej manifest znaleźć można na stronie www.whatever.edu.pl.

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!