Warszawa, 18 maja 2013 – Na dwa tygodnie przed imprezą, ruszył konkurs, w którym do wygrania trzy dwuosobowe zaproszenia na urodziny duzyformat.blog.pl. Impreza zapowiada się bardzo dobrze.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste i pojawiło się, oczywiście, na samym blogu duzyformat.blog.pl. Na zgłoszenia jest tylko tydzień.

– Okazja jest superwyjątkowa, więc i konkurs jest wyjątkowy – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – Normalnie nie zapraszam do siebie osób, których nie znam choć trochę. Ale jako że duzyformat.blog.pl czytają głównie tacy ludzie, to chcę dać im szansę.

Na imprezie, poza mnóstwem gości i świetną muzyką, przewidziano także m.in. konkursy z nagrodami (zaproszenia do kina, wibratory, wejściówki do klubów, książki i inne…), pyszne sushi, przepiękny tort i inne smakołyki. Będzie można także delektować się sziszą i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Zgłoszenia do konkursu nadsyłać można za pomocą specjalnego formularza dostępnego tutaj oraz poniżej. Ogłoszenie wyników konkursu w sobotę 25 maja.


Konkurs na blogu Jej Perfekcyjnosci duzyformat.blog.pl

/VIPnews.pl

Wypowiedz się! Skomentuj!