Czas na rozwiązanie konkursu! Spośród kilkudziesięciu zgłoszeń, wybrałam trzy, które z różnych powodów wydały mi się najlepsze. Autorzy najlepszych uzasadnień w nagrodę otrzymują dwuosobowe zaproszenie na imprezę „Strzał w 10”.

Strzał w 10
Strzał w 10

Wybór nie był, prawdę mówiąc, łatwy. Tym bardziej, że niektóre uzasadnienia były podobne. Zaliczają się do nich te z cyklu „bo chcę poznać wreszcie JP na żywo” albo „bo beze mnie impreza się nie uda” czy też „bo nigdy niczego nie wygrałam”. To nie znaczy, że są to złe odpowiedzi. Takich nie ma. Wszystkie, mam wrażenie, były bowiem szczere. A to największa ich wartość.

No, ale wybrać trzeba. Dlatego też zaproszenia na imprezę otrzymują Jakub, Sebastian i Adam.

Sebastian napisał: „Od dawna chciałem poznań Jej,a to będzie chyba najlepsza okazja.” I była to pierwsza odpowiedź z cyklu „bo chcę poznać wreszcie JP na żywo”, więc w imieniu wszystkich, którzy potem nadesłali takie odpowiedzi, jedna osoba otrzymuje nagrodę.

Adam napisał: „Impreza ze mną to gwarancja piękna, młodości i szalonej zabawy do rana!” Jest więc przedstawicielem kategorii „bo beze mnie impreza się nie uda”. Ze wszystkich odpowiedzi w tej kategorii, ta wydała mi się najbardziej przekonująca. Dlatego nagroda dla Adama.

Jakub napisał: „To muszę być ja, bo jestem zajebistym, uroczym i przystojnym chłopcem.” I chyba zwycięstwa tej odpowiedzi jakoś specjalnie uzasadniać nie muszę? :)

Wśród pozostałych, ciekawych i bliskich wygranej odpowiedzi, pojawiły się następujące:
– „Ponieważ to może być moja jedyna szansa poimprezować z kimś,kto był moim wykładowcą :)”
– „Zamierzam wygrać te wibratory.”
– „Urodziłem i wychowalem się w Melinie, i właśnie sobie uświadomiłem, że tęsknie za domem. ”
– „Jeśli wygram, wreszcie będę miała okazję ładnie wystroić swojego małżonka i dowiedzieć się jak to jest iść na imprezę w towarzystwie francuskiej pokojówki”

Za zwycięskie, powyższe i wszystkie pozostałe odpowiedzi dziękuję! Jesteście super, że Wam się chciało powalczyć w konkursie. Obiecuję, że będą następne. Skoro takie chętne/tacy chętni jesteście :)

O co chodziło w konkursie? Sprawdź tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!