Warszawa, 14 maja 2013 – Nowy wpis pojawił się na blogu Jej Perfekcyjności wczoraj. To prawdopodobnie jeden z ostatnich przed dziesiątymi urodzinami duzyformat.blog.pl, które już 31 maja.

We wpisie trans odnosi się do rocznicy powstania i zapowiada imprezę oraz… konkurs! Do wygrania będą zaproszenia na wydarzenie dla osób, które nie są najbliższymi znajomymi JP.

– Lubię poznawać nowych ludzi, może to będzie dobra okazja – komentuje trans. – Poza tym na imprezie będzie naprawdę dużo ludzi, więc kilka dodatkowych osób nie powinno być problemem. Ale o wszystkim za jakiś czas.

Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się konkurs. W nowym wpisie Jej Perfekcyjność porusza też kwestię minionego długiego weekendu. Opisuje dokładnie jak i z kim go spędziła. Jak zwykle, zajmuje się także swoją fascynacją młodymi chłopcami i analizuje konkretne przypadki. Na koniec odnosi się do Parady Równości i relacjonuje przebieg przygotowań do niej, zdradzając co nieco z jej kulis.

„Tak jak mówiłam rok temu, tak teraz potwierdzam, że są tylko dwie osoby, które każdego dnia pracują nad Paradą Równości – ja i Łukasz. Pozostałe osoby to komitet organizacyjny, który zbiera się raz na jakiś czas, podejmuje jakieś decyzje i otrzymuje od nas update dotyczący wszystkiego, co się dzieje. No i Wolontariat Równości, który właśnie rusza, a w który zaangażowane są na razie 4 osoby (trzy biurowo i jedna pr-owo) a do którego dołączy 20-30 osób podczas samej Parady Równości. Też na mojej głowie” – czytamy na duzyformat.blog.pl.

Kolejna blotka spodziewana jest dopiero około 23-25 maja.


Tak wygląda nowy wpis na blo

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!