Warszawa, 24 maja 2013 – Tylko tydzień został do imprezy urodzinowej duzyformat.blog.pl. Tylko jeszcze dziś można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania dwuosobowe wejściówki na to wydarzenie.

Dziesięć lat bloga Jej Perfekcyjności ma być świętowane wyjątkowo hucznie. Trans zaprosiła z tej okazji także osoby, których nie widziała już dawno. Jak podkreśla, nie bez powodu.

– Zaprosiłem w zasadzie wszystkich, którzy przez dziesięć lat pojawiali się jakoś regularnie na blo – wyjaśnia. – Wszak moje interakcje z nimi były i są często główną częścią zapisków, jakie się tam znajdują. Oczywiście, mowa o osobach, z którymi mam w ogóle jakikolwiek kontakt. Jest ogromna rzesza tych, którzy już na stałe zniknęli z mojego życia.

Na dwa tygodnie przed imprezą, ruszył konkurs, w którym do wygrania trzy dwuosobowe zaproszenia na urodziny duzyformat.blog.pl. Impreza zapowiada się bardzo dobrze. Zadanie konkursowe jest bardzo proste i pojawiło się, oczywiście, na samym blogu duzyformat.blog.pl. Na zgłoszenia jest czas tylko do dzisiaj. Można je nadsyłać za pomocą specjalnego formularza dostępnego tutaj. Ogłoszenie wyników konkursu w sobotę 25 maja.
Impreza „Strzał w 10” zapowiada się bardzo ciekawie. Jej Perfekcyjność potwierdziła, że poza welcome drinkami, zapewni przybyłym pyszne sushi, wspaniały tort i inne przekąski. Poza tym przygotowała też sziszę dla chętnych. Nie zabraknie świetnej muzyki, wyjątkowych gości i drobnych niespodzianek. Atrakcją ma być konkurs, w którym do wygrania m.in. zaproszenia do kina, wibratory i wejściówki do klubów.

– Okazja jest wyjątkowa, więc i impreza taka będzie – podsumowuje trans. – Wszak czy wiele jest blogów, które autorzy prowadzą przez 10 lat? Chcę w ten sposób podziękować znajomym i przyjaciołom za to, że trwają przy mnie przez ten czas.

Duzyformat.blog.pl powstał 30 maja 2003 roku jako nickolas.blog.pl. Pierwsza wersja bloga została przeniesiona pod nowy adres po około 8 miesiącach. Niestety, dziś te pierwsze miesiące są już niedostępne. Bloga JP czyta obecnie miesięcznie około 20 tys. osób.


Zapowiedź wydarzenia

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!