Warszawa, 31 maja 2013 – Dokładnie wczoraj minęła dekada od powstania bloga Jej Perfekcyjności. Z tej okazji dziś w jej mieszkaniu wielka impreza „Strzał w 10”!

Dziesięć lat bloga Jej Perfekcyjności ma być świętowane wyjątkowo hucznie. Trans zaprosiła z tej okazji także osoby, których nie widziała już dawno. Jak podkreśla, nie bez powodu. Wczoraj pojawiła się jubileuszowa blotka.

– Ten blog wiele dla mnie znaczy – wyznaje trans. – Choć jego rola i zadanie zmieniało się przez lata, to był ze mną i świadczy o tym, jakim człowiekiem byłam i jestem. Poza tym… ile znacie blogów prowadzonych przez 10 lat?!

Na dwa tygodnie przed imprezą, ruszył konkurs, w którym do wygrania trzy dwuosobowe zaproszenia na urodziny duzyformat.blog.pl. Trzy osoby wygrały dwuosobowe zaproszenia na imprezę. Trans podkreśla, że zainteresowanie konkursem przekroczyło jej oczekiwania. Na imprezie JP spodziewa się około 25-30 osób. Impreza „Strzał w 10” zapowiada się bardzo ciekawie. Jej Perfekcyjność potwierdziła, że poza welcome drinkami, zapewni przybyłym pyszne sushi, wspaniały tort i inne przekąski. Poza tym przygotowała też sziszę dla chętnych. Nie zabraknie świetnej muzyki, wyjątkowych gości i drobnych niespodzianek. Atrakcją ma być konkurs, w którym do wygrania m.in. zaproszenia do kina, wibratory i wejściówki do klubów.
W jubileuszowej blotce trans podkreśla, że blog nie byłby taki sam, gdyby nie czytelnicy. Choć zawsze powtarza, że prowadzi go tylko dla siebie, to zarazem jest świadoma tego, jak komentarze, reakcje i odpowiedzi czytelników wpłynąć mogą na nią i na treść duzyformat.blog.pl. Pisze też, jak wiele musiała poświęcić z powodu blogowania.

– Blog nie raz wpakował mnie w tarapaty – śmieje się. – Ale warto. Tak wiele, jak dało mi pisanie go, nie doświadczyłam nigdy więcej. Ten blog streszcza moje życie, ale też w pewnym momencie pomógł mi je poukładać.

Duzyformat.blog.pl powstał 30 maja 2003 roku jako nickolas.blog.pl. Pierwsza wersja bloga została przeniesiona pod nowy adres po około 8 miesiącach. Niestety, dziś te pierwsze miesiące są już niedostępne. Bloga JP czyta obecnie miesięcznie około 20 tys. osób.


Jubileuszowy wpis na blogu Jej Perfekcyjności

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!