Warszawa, 25 kwietnia 2013 – Najbliższy weekend Jej Perfekcyjność spędzi w Krakowie. Powodem są urodziny – i to w piątek, jak i w sobotę.

Pretekstem do wyjazdu jest piątkowa impreza urodzinowa Sz, partnera najlepszego przyjaciela trans. W Krakowie bawić się będzie razem tej nocy duża grupa przybywających z Warszawy gości.

– Powód jest dobry, więc nie narzekałem, gdy zapraszali do wyjazdu – komentuje Jej Perfekcyjność. – A okazało się, że okazji jest więcej, więc ostatecznie nie wahałem się ani chwili!

Przy okazji trans weźmie udział w imprezie urodzinowej LoveKrove i Radaru. Wydarzenie ma miejsce także w piątek a zagrać na nim ma m.in. Eltron John. Choć trans nie jest zagorzałą fanką muzyki elektronicznej, to lubi nowe doświadczenia muzyczne. Poza tym, jak podkreśla, atmosfera krakowskich miejsc imprezowych jest zupełnie inna niż warszawska.
W sobotę Jej Perfekcyjność bawić się będzie w Coconie na urodzinach właściciela klubu. Impreza „Bss B-Day Party” zapowiada sie o tyle ciekawie, że zagrać ma na niej niemiecki dj Philippe Lemot, na którego koncertach trans bawiła się kilkakrotnie już w Warszawie. W 2009 roku przeprowadzała z nim także wywiad w klubie Utopia.

– Cocon jest jednym z najlepszych klubów gejowskich w Polsce – chwali trans. – Zawsze chętnie go odwiedzam i czasem jest to mój jedyny powód wycieczek do Krakowa. Zamierzam się wybawić.

Trans wraca do Warszawy w niedzielę wieczorem.


Jej Perfekcyjność i Philippe Lemot w 2009 r. w Utopii

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!