Warszawa, 8 kwietnia 2013 – Powstała dla żartu, ale rozwija się na poważnie. Strona „Polecam. Jej Perfekcyjność” to spis krótkich recenzji trans dotyczących usług i produktów, które poleca i odradza.

Jak podkreśla Jej Perfekcyjność, strona początkowo była żartem – idea jej powstania zrodziła się podczas słownej zabawy na jednej z imprez w jej mieszkaniu. Dla anegdoty, JP postanowiła założyć ją naprawdę, by żart miał ciąg dalszy.

– Kiedyś już powiedziałem, że dla anegdoty jestem w stanie zrobić bardzo dużo – śmieje się Jej Perfekcyjność. – I właśnie polecam.jejperfekcyjnosc.pl miało być taką anegdotą, takim żartem.

Okazało się jednak, że strona szybko zdobywa popularność. Codziennie odwiedza ją kilkaset osób, które sprawdza nowe wpisy, nowe polecenia i „odradzenia” JP. Te drugie zresztą, z kategorii „nie polecam”, cieszą się zdecydowanie większą popularnością. Wśród nich warto wspomnieć o „Nie polecam: Polski Bus” i „Nie polecam: Instagram„, które zbierają nie tylko dużo komentarzy ale i są najczęściej odwiedzane.
Na stronie codziennie pojawiają się jedna-dwie recenzje. Można wśród nich znaleźć teledyski, rozgłośnie radiowe, kosmetyki do makijażu, kosmetyki do pielęgnacji, książki, alkohole, aplikacje internetowe, aplikacje na komórki i wiele, wiele innych. Strona ruszyła oficjalnie 23 marca, co oznacza, że w tej chwili znajduje się na niej ponad 20 recenzji. Trans zastanawia się, co dalej z witryną.

– Powstała jako żart, więc nie wiem, czy ją kontynuować – zdradza. – Wszystko zależy od tego, jak będzie przyjęta. Jeśli ludzie naprawdę będą na nią wchodzić, czytać, komentować i reagować na to, co się tam dzieje, to rozważam kontynuację jej prowadzenia.

Na stronie, dzięki specjalnemu formularzowi, można też zasugerować, co powinna ocenić trans w kolejnych wpisach. Archiwum strony podzielone jest na kategorie, zawiera też listę najchętniej czytanych recenzji.


Strona polecam.jejperfekcyjnosc.pl

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!