Warszawa, 2 kwietnia 2013 – Po długim milczeniu, trans opublikowała wpis na swoim blo. W blotce zatytułowanej „Wódka i trzeźwość, atak i śledztwo, codzienność i święta” czytamy o ostatnich wydarzeniach w jej życiu.

Jej Perfekcyjność nie publikowała nic na duzyformat.blog.pl od początku marca, gdy zdradziła kulisy wypadku, w wyniku którego odniosła obrażenia na twarzy i straciła okulary. W nowej blotce odnosi się także do tego wydarzenia.

„Dochodzę też do siebie po moim wypadku. (…) Na policzku mam nadal niewielki rumień, który dokładnie przykrywa za każdym razem podkład. Mam też dwie jeszcze gojące się szramki na brwiach. Nowe okulary (raz jeszcze dziękuję Amy za oprawki!) są okej, wszystko wróciło do normy. No, może poza moim palcem wskazującym. Nadal boli mnie w prawej ręce” – czytamy na blo.

W blotce trans pisze także o postępach w śledztwie w sprawie wtargnięcia do jej mieszkania podczas imprezy i pobicia jej oraz gości, które miało miejsce na początku lutego 2013. Z informacji, jakie przekazuje, wynika że postępowanie wszczęte przez stołeczną policję powoli powinno dobiegać końca. Przesłuchano już wszystkich świadków, zebrano materiał dowodowy.
Swoją blotkę trans opublikowała w czasie pobytu w domu rodzinnym w czasie Świąt Wielkanocnych. Jak sama podkreśliła, nareszcie znalazła na to czas. Jej Perfekcyjność w ostatnim czasie „zwiększyła obroty”, na jakich pracuje, dlatego czasem nie ma chwili na przygotowanie długiego wpisu na blogu. Trans jednak poleca inne formy kontaktu.

– Przecież na bieżąco można mnie śledzić na blox.pl, na facebook.com, na twitter.com, na instagram.com… – wymienia. – Ja wiem, że wpisy na blo to co innego, mają inny charakter i o czym innym traktują, dlatego postaram się regularnie je publikować. Motywacją są dla mnie Wasze komentarze.

Pod nowa blotką pojawił się już jeden rozbudowany, dotyczący wpisu trans na temat Utopii oraz jego konsekwencji, o których pisze w nowej blotce. Osoba podpisująca się trzema kropkami wspiera JP w jej uwagach i dodaje, że widać, iż są one wyrazem troski a nie złośliwością.


Nowy wpis na blo Jej Perfekcyjności tutaj

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!