Warszawa, 10 kwietnia 2013 – „Drugie śniadanie przy kawie” gościć będzie jutro Jej Perfekcyjność. Trans, w prowadzonym na żywo programie, pojawi się około 10:30.

Program „Drugie śniadanie przy kawie”, emitowany na żywo od poniedziałku do piątku w g. 10.30 – 11.30 w formule rozmów z ciekawymi gośćmi. JP pojawi się w nim jutro na samym początku.

– Będzie mocne uderzenie na start – śmieje się trans. – A prawda jest taka, że mieliśmy duży problem z dograniem terminów i tylko ten mi pasował. Więc zapraszam jutro od 10:30. Rozmowa potrwa pewno 10-15 minut.

Rozmowa ma na celu nakreślenie sytuacji osób homoseksualnych i trans w Polsce oraz problemów, z jakimi się borykają. Autorzy programu chcą wyjaśnić czym jest queer – także w kontekście socjologii queer jako dziedziny nauki. Nie powinno zabraknąć informacji o instytucjach, jakie wspierają osoby LGBT w Polsce oraz najważniejszych akcjach środowiska. JP pojawia się w programie przede wszystkim jako socjolożka queer, ale także jako osoba trans, która doświadcza czasem sama tego, o czym uczy.
Rodin TV to telewizja o modelu hybrydowym – łącząca w sobie lifestyle z elementami ezoteryki. Oferta programowa obejmuje pasma dedykowane kobietom i mężczyznom. Programy poradnikowe kanału Rodin TV poświęcone są m.in. medycynie, zdrowiu, urodzie, finansom, pracy, edukacji oraz kulinariom. Kanał skierowany jest do każdego odbiorcy chcącego zasięgnąć porady ezoterycznej, jak również pragnącego poszerzyć swoją wiedzę w oparciu o pozaezoteryczne wartości. Telewizja powstała w 2011 roku.

– Program prowadzi moja znajoma, dlatego przyjąłem zaproszenie – wyjaśnia JP. – Pomyślałem sobie: skoro uważa, że moja obecność może być ciekawa dla widzów jej programu, to czemu nie. Mam nadzieję, że wszystko wypadnie po jej myśli. 

Rodin TV jest kanałem dostępnym na platformach cyfrowych Cyfra+ (kanał 176), Platforma N (kanał 229), UPC (kanał 865), Netia iptv (kanał 219) w sieciach telewizji kablowych w Polsce oraz poza granicami kraju. Można go także oglądać z satelity Hot Bird 13C na częstotliwości 10719 Mhz oraz on-line na www.rodintv.pl.


Logo RodinTV

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!