Warszawa, 22 marca 2013 – Na 5 kwietnia zaplanowano imprezę „NOWY w Melinie”, której celem ma być oficjalne powitanie nowego współlokatora JP w jej mieszkaniu. Zapowiada się ciekawe wydarzenie.

Będzie to pierwsza okazja do poznania się także całych środowisk, które do tej pory nie miały wiele wspólnego. Trans podkreśliła, że nie może się doczekać.

– To będzie wydarzenie inne od dotychczasowych, jakie były organizowane w Melinie – komentuje. – I dlatego nie mogę się doczekać. „NOWY w Melinie” to zarazem symboliczny i faktyczny początek nowej epoki w historii tego miejsca.

Nowy współlokator, którego tożsamość JP utrzymuje na razie w tajemnicy, pojawi się w mieszkaniu dzień lub dwa dni wcześniej. Wiadomo o nim na razie tylko tyle, że to mężczyzna. Trans celowo nie chce ujawniać więcej, by nie psuć niespodzianki, jaka czeka wszystkich w piątek 5 kwietnia. Wiadomo także, że jest to osoba nowa, która dotychczas w towarzystwie JP się nie pojawiała.
Poprzedni współlokator trans wyprowadza się po blisko 6 latach wspólnego mieszkania z powodu nowej pracy oraz wymuszonych tym zmian organizacyjnych. Trans poszukiwała nowej osoby niezbyt intensywnie. Jak podkreślała, nie chciała ogłaszać się na dużych portalach, by nie otrzymać dziesiątek zgłoszeń od przypadkowych osób.

– Udało się znaleźć kogoś, kto najpewniej dobrze wpasuje się w klimat Meliny i „studencko-gejowskiej bohemy” – śmieje się JP. – Ale wszystko się okaże w ciągu najbliższych tygodni, a w szczególności 5 kwietnia.

Na wydarzeniu spodziewane jest około 20 osób.


Graficzna zapowiedź imprezy 5 kwietnia

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!