Warszawa, 2 marca 2013 – To już siódme urodziny serwisu! Impreza „Siedem lat tłustych” w mieszkaniu Jej Perfekcyjności będzie pierwszą po ataku na mieszkanie trans.

Urodziny JejPerfekcyjnosc.blox.pl są zawsze ważną okazją do świętowania. Jej Perfekcyjność oraz jej znajomi i przyjaciele zbierają się wówczas i razem spędzają czas, wspominając co ciekawsze wydarzenia w serwisie.

– Nie inaczej będzie i tym razem – tłumaczy Jej Perfekcyjność. – Dziś zaproszenia zostały wysłane i liczę na dużą, jak zwykle, frekwencję. Wszak okazja jest zacna!

Pierwsza informacja „To wszystko nie tak miało być” rozpoczęła działalność witryny 19 marca 2006. Jej głównym celem jest informowanie o życiu i działalności znanej trans Jej Perfekcyjności. Od roku 2008 serwis jest także patronem medialnym Międzynarodowego Dnia Paris Hilton.
Od początku istnienia strony zmieniło się niemalże wszystko. Niezmienne pozostają tylko dwie rzeczy: ascetyczna szata graficzna oraz… główna bohaterka zamieszczanych tutaj informacji. Od 2008 roku działa parodia serwisu, której główną bohaterką jest… Jej Performatywność. Informowaliśmy o tym tutaj.

– Nie wiem czy siedem lat tłustych za nami czy przed nami – żartuje Jej Perfekcyjność. – Ale fakt, że siedem lat to szmat czasu. Więc trzeba się będzie zastanowić: co teraz. Może czas na jakieś duże zmiany?

W 2010 JejPerfekcyjnosc.blox.pl został uznany najpopularniejszym trans-blogiem w Polsce


Tak wygląda JejPerfekcyjnosc.blox.pl

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!