Warszawa, 7 marca 2013 – Punktualnie o 10:00 jutro rusza konferencja „Diversity Pays! Różnorodność się opłaca!”, której głównym organizatorem jest Queer UW. Jej Perfekcyjność serdecznie na nią zaprasza.

Wydarzenie podzielone jest na dwie części: biznesową i naukową. W pierwszej spotkają się głównie osoby, które w swojej pracy zawodowej mierzą się z różnorodnością lub korzystają z niej w jakiś sposób.

– Będą goście także z zagranicy – wyjaśnia Jej Perfekcyjność. – Ale bez obaw, zapewniamy tłumaczenie symultaniczne. Jednym z ciekawszych gości będzie Ralph de Chabert, odpowiadający za kwestie różnorodności w formie Brown-Forman, która jest właścicielem takich marek jak Finlandia, Jack Daniel’s czy Chambord.

W części naukowej zaprezentują się badacze i badaczki z Polski ale nie tylko. Jednym z ciekawszych wystąpień będzie referat prof. Cristiny Allemann-Ghiondy. Naukowczyni z Uniwersytetu w Köln zaprezentuje się w temacie: „Spaces and voices of diversity: on the career of a fashionable concept”. Pełny program wydarzenia dostępny jest na stronach Queer UW oraz na facebooku.
Konferencja odbędzie się na Uniwersytecie Warszawskim, w budynku Samorządu Studentów UW w sali 200 (II piętro). Rozpoczyna się o 10:00 (pół godziny wcześniej rusza rejestracja uczestniczek i uczestników) i potrwa do ok. 16:30. Wstęp na wydarzenie jest wolny. 

– Zapowiada się superciekawie, już nie mogę się doczekać – komentuje JP. – Co roku jest tak, że gdy czuję, że o czymś wiem za mało, to organizuję konferencję, zapraszam gości, którzy wiedzą więcej niż ja i uczę się od nich. Różnorodność w biznesie lada dzień będzie bardzo żywym tematem w naszym kraju.

Jej Perfekcyjność tematem różnorodności w biznesie zajmuje się od pewnego czasu. Dla niektórych firm i instytucji przeprowadza warsztaty i prowadzi wykłady z zarządzania różnorodnością.


Plakat reklamujący konferencję

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!