Warszawa, 16 lutego 2013 – Dowolne pytanie można zadać od wczoraj Jej Perfekcyjności na portalu Ask.fm. Serwis umożliwia także anonimowe wypowiedzi.

Pierwsze pytania pojawiły się dość szybko. Jedno z nich brzmiało: „Czy odnalazłaś kolczyki?”. Trans odpowiada na wszystkie pytania dość szybko.

– No, poza tymi, które zadawane mi są w nocy – śmieje się JP. – Gdy budzę się rano, zazwyczaj mam kilkanaście nowych postów. To miłe, bo rzadko zdarzają się jakieś głupie czy niesmaczne pytania.

Trans podkreśla, że anonimowość podczas zadawania pytań ośmiela. Dlatego liczy na to, że wszyscy chętni będą w stanie odważyć się i zapytać. Pierwsze kilkadziesiąt pytań wskazuje na to, że tak będzie. Pytania mają różną ciężkość, ale wszystkie są ciekawe. JP podkreśla, że stara się nie usuwać niegrzecznych pytań i do tej pory jeszcze tego nie zrobiła.
Na Ask.fm/JejPerfejkcyjnosc przeczytać można także wszystkie dotychczas zadane pytania, na której JP odpowiedziała. Wyraźnie widać, że niektórzy serwis traktują, jak miejsce do zadawania niepoważnych pytań, inni zaś – zmusić chcą trans do odpowiedzi na bardziej wyrafinowane kwestie.

– Staram się dostosować odpowiedź do poziomu pytania – tłumaczy Jej Perfekcyjność. – Jeśli pytanie jest żartem, to i moja odpowiedź nie będzie poważna. Jeśli zaś ktoś wysilił się i zadał jakieś poważne, to i z mojej strony dostanie taką odpowiedź.

Wcześniej można było zadawać trans pytania za pomocą maila zapytaj@jejperfekcyjnosc.pl. Ta forma jednak nie dawała takiego poczucia anonimowości – była także trudniejsza i wymagała więcej zachodu. Dlatego też JP postanowiła skorzystać z serwisu Ask.fm.


Profil Jej Perfekcyjności na Ask.fm

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!