Warszawa, 9 lutego 2013 – Grupa 6 młodych mężczyzn zaatakowała minionej nocy trans i jej gości, którzy przebywali z nią w mieszkaniu. ,Wtargnęli do środa w trakcie imprezy.

Całość miała miejsce chwilę po północy. Do mieszkania Jej Perfekcyjności, w którym trwała impreza z okazji opublikowania tysiąca Miłości Dnia na miloscdnia.blogspot.com wdarło się 5-6 zamaskowanych mężczyzn.

„Z końca korytarza zaczęli biec w naszą stronę młodzi ludzie, owinięci na twarzy szalikami. Próbowałam zamknąć drzwi, ale podczas szarpaniny któryś w nich mnie skutecznie popchnął i upadłam w mieszkaniu. Wtedy wtargnęli do środka i rzucili się do bicia.” – pisze na swoim blogu Jej Perfekcyjność.

Sprawą wczoraj zajęła się policja. Dziś JP ma złożyć oficjalne doniesienie. Zaatakowana przyznaje, że szanse na znalezienie sprawców są spore. W bloku znajdują się bowiem kamery, które mogły uchwycić twarze sprawców zanim je zakryli. W swoim wpisie trans podkreśla, że nie zamierza się bać i atak nie zmieni jej nastawienia do życia.

– Gdyby chcieli nam poważnie zrobić krzywdę, mogli to zrobić używając narzędzi – tłumaczy JP. – To był atak, który miał nas wystraszyć. A ja nie pozwolę się wystraszyć. I mam nadzieję, że moi goście też nie.

Jej Perfekcyjność podziękowała wszystkim za wsparcie, jakiego doświadcza i za kierowane do niej słowa otuchy.

Cały wpis przeczytać można tutaj.


Wpis na duzyformat.blog.pl

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!