Warszawa, 8 lutego 2013 – Spotkanie Gejów Nastoletnich, 1000 Miłości i kabaretowe drag queen show – to plany na piątkowy wieczór, kończący wyjątkowo w tym roku krótki karnawał. Jej Perfekcyjność nie przestanie jednak się bawić…

Na dziś w jej mieszkaniu zaplanowano aż dwie imprezy. Pierwsza rozpocznie się dość wcześnie: taka bowiem jest tradycja Spotkań Gejów Nastoletnich – poza funkcją imprezową, mają także służyć celom towarzyskim i integracji. A te wymagają czasu.

– Nie będzie to największa z tych imprez – zapowiada Jej Perfekcyjność. – Ferie, zima, wyjazdy… to wszystko nie sprzyja jakiejś szczególnej mobilizacji. Nie ukrywam, że techniczne zawirowania na queer.pl też zrobiły swoje.

Wydarzenie jest już piątym z cyklu – dwa pierwsze i czwarte odbywały się w Warszawie, trzecie zaś w Krakowie przy okazji urodzin portalu queer.pl (dawniej: innastrona.pl). Spotkania są okazją do poznania się na żywo osób z forum „Klub Gejów Nastoletnich”, które działa właśnie na queer.pl. Z powodu zmiany portalu innastrona.pl w queer.pl, przez pewien czas nieaktywne były grupy – w tym i grupa Klub Gejów Nastoletnich. Stąd też utrudnienia w dotarciu z informacją do wszystkich zainteresowanych.
Bezpośrednio po Spotkaniu, w mieszkaniu JP rozpocznie się impreza „1000 Miłości”, którą trans wydaje z okazji opublikowania tysiąca zdjęć na stronie MiloscDnia.blogspot.com. Z powodu nieobecności trans, impreza odbywa się blisko tydzień później, niż faktyczne opublikowanie tysięcznego zdjęcia, ale to nie zniechęca gości do przybycia.
– Wiem, że zjawi się kilkanaście osób – cieszy się Jej Perfekcyjność.

– Będzie to okazja do rozpoczęcia finałowego weekendu tegorocznego karnawału. Ponieważ był wyjątkowo krótki, to i pora, i pogoda nie sprzyjają imprezowaniu. Ale cóż, nie możemy się poddawać!

Po imprezie trans zamierza wybrać się na „Cabaret Kitch’Up Night” w Utopii. Zabawne show przygotują drag queen Marylin i Catherine. W niedzielę Jej Perfekcyjność będzie gościem debaty na temat płci, która w ramach Festiwalu Równe Prawa do Miłości odbędzie się w siedzibie Kampanii Przeciw Homofobii.


Zabawne zdjęcie z jego z poprzednich Spotkań Gejów Nastoletnich


Plakat reklamujący piątkową imprezę w Utopii

/Życie Warszawy/

Wypowiedz się! Skomentuj!