Warszawa, 25 stycznia 2013 – Dokładnie za dwa tygodnie trans zaprosi do siebie na piątą już edycję Spotkania Gejów Nastoletnich. Cykliczna impreza przeznaczona jest dla użytkowników serwisu queer.pl.

Wydarzenie jest już piątym z cyklu – dwa pierwsze i czwarte odbywały się w Warszawie, trzecie zaś w Krakowie przy okazji urodzin portalu queer.pl (dawniej: innastrona.pl). Spotkania są okazją do poznania się na żywo osób z forum „Klub Gejów Nastoletnich”, które działa właśnie na queer.pl.

– Cieszę się, że pomysł chwycił i że mogę przysłużyć się w ten sposób integracji tego środowiska – powiedziała Jej Perfekcyjność. – Spotkania Gejów Nastoletnich są okazją do rozmowy, zapoznania się i rozwoju internetowych przyjaźni. Przy okazji zaś są doskonałym pretekstem do wspólnej zabawy.

Pierwsze ze spotkań miało miejsce w lipcu i było spontaniczną odpowiedzią na debatę, jaka wywiązała się na forum. Uczestnicy dyskusji stwierdzili, że dobrze byłoby się poznać poza internetem. Pierwszą, która zaproponowała konkretny termin, była Jej Perfekcyjność. Jej pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Dlatego też kolejne spotkania – zorganizowane pod koniec sierpnia i na samym początku października  – okazały się jeszcze bardziej udane i zgromadziły jeszcze więcej osób.
Zorganizowanie jednej z edycji w Krakowie było nie lada wyzwaniem, które trans podjęła po wypowiedziach wielu osób, że dotychczasowa formuła jest zbyt warszawocentrycza. Udało się jej więc podjąć zrealizować trzecią z edycji w Krakowie. Niemniej, okazuje się, że to Warszawa jest najbardziej atrakcyjna dla przyjezdnych i gromadzi najwięcej gości.

– Okres ferii zimowych sprzyjać może swobodniejszemu dysponowaniu czasem – zastanawia się trans. – Mam nadzieję, że tak jak dotychczas, kolejne spotkanie będzie większe od poprzedniego. Za każdym bowiem razem bijemy rekord poprzedzającej edycji.

30 grudnia portal innastrona.pl zmienił się w queer.pl – tymczasowo fora nie zostały jeszcze aktywowane. Dlatego informację o wydarzeniu trans przekazała mailowo do wszystkich osób, które w poprzednich edycjach wyrażały zainteresowanie udziałem. Jednakże w momencie uruchomienia for, informacja ukaże się także tam. Zgłoszenia można wysyłać do 3 lutego za pomocą specjalnego formularza dostępnego tylko dla osób z forum Klub Gejów Nastoletnich.


Zabawna fotografia z jednego z poprzednich Spotkań

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!