Warszawa, 17 stycznia 2013 – Tylko dwa dni zostały do wielkiej imprezy urodzinowej. Jej Perfekcyjność wraz ze znajomymi świętować będą szóste urodziny fotoblo.jejperfekcyjnosc.pl.

Styczniowe imprezy urodzinowe fotoblo stały się tradycją dawno temu. Jej Perfekcyjność nie świętuje bowiem nigdy swoich urodzin, skupiając się na celebracji kolejnych rocznic powstania fotoblo, bloxa i bloga. Swoje przybycie na wydarzenie potwierdziło ponad 20 osób.

– Nie mogę się doczekać! – cieszy się trans. – Tym bardziej, że trwa karnawał, a więc idealny czas na imprezowanie. Co tam zima, co tam mróz, liczy się impreza!

Na pewno nie zabraknie tortu, który zostanie przygotowany z myślą o tej imprezie przez profesjonalistkę. Rok temu atrakcją wieczoru były babeczki z wypisaną na nich nazwą imprezy „STOLAT FOTOBLO”.
Fotoblo odrodził się 27 stycznia 2010, po usunięciu poprzedniej jego wersji z serwisu sieci Play. Tam funkcjonował wcześniej – będąc najpopularniejszym fotoblogiem serwisu – przez bardzo długi czas. Przeniesienie spowodowane było zmianami w samej strukturze serwisu, który rezygnował z blogów i części społecznościowej. Serwis playmobile.pl zapowiedział użytkownikom w specjalnej wiadomości, że tym, którzy wyrażą chęć, ocalą blogi. Jej Perfekcyjność podkreśla, że nikt potem z nią się w tej sprawie nie kontaktował. Ponad 10,5 tys. zdjęć i blisko 2 tys. wpisów po ponad 3 latach istnienia fotobloga zostało skasowanych bezpowrotnie. Trans nawet nie podejmowała próby archiwizacji – podkreśliła, że jest to fizycznie niemożliwe. Poza tym, jak wytłumaczyła, wszystkie zdjęcia posiada w oryginalnej wersji na swoim komputerze.

– Mam nadzieję, że wkrótce wrócę do częstszego wstawiania zdjęć – zdradza Jej Perfekcyjność. – Mój aktualny telefon czyni to niewygodnym, ale spodziewam się, że w najbliższych tygodniach będę mieć nowy. Trzymajmy kciuki!

Niedawno fotoblo zmienił adres na fotoblo.JejPerfekcyjnosc.pl, pojawiła się także możliwość facebookowego „lubienia” poszczególnych wpisów. Trans dokonała także niewielkich zmian kosmetycznych w wyglądzie strony, czyniąc ją czytelniejszą i wygodniejszą w obsłudze.


Logo imprezy „Poznaję świąt, bo mam sześć lat”


Tak wygląda fotoblo.JejPerfekcyjnosc.pl


To poprzednia wersja fotoblo – w serwisie Playmobile.pl

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!