Warszawa, 31 grudnia 2012 – Jej Perfekcyjność podsumowała swój rok na fotoblogu. Trans opublikowała dziś filmik zawierający najważniejsze zdjęcia mijających 12 miesięcy.

Rok rocznie Jej Perfekcyjność w ten sposób podsumowuje wydarzenia, o których pisała na fotoblogu. Filmiki zatytułowane „A.D. by JejPerfekcyjnosc.blogspot.com” można znaleźć na jej kanale YouTube.

– To dla mnie doskonała okazja, by powspominać wszystko, co działo się w tym czasie – wyznaje Jej Perfekcyjność. – Tradycja robienia tych filmików zaczęła się w 2008 roku i strasznie się cieszę, że udaje mi się ją kontynuować.

W najnowszym nagraniu znalazło się ponad 300 zdjęć, które ułożone w formie pokazu slajdów z muzyką w tle tworzą barwny, różnorodny i ciekawy krajobraz. Znaleźć można wśród nich tak zdjęcia z prywatnych spotkań Jej Perfekcyjności, imprez w jej mieszkaniu, wydarzeń w gronie najbliższych znajomych, jak i publicznych wystąpień JP na różnych forach. Zdjęcia ułożone są w kolejności chronologicznej, ale pozbawione są komentarza.
W kanale YouTube Jej Perfekcyjności znaleźć można już 5 filmików z cyklu „A.D. by JejPerfekcyjnosc.blogspot.com„. Najstarsze z nich podsumowują lata, z których zdjęcia są już niedostępne w sieci z powodu likwidacji serwisu, w jakim trans posiadała początkowo fotobloga. Ich wartość wydaje się tym większa.

– Mam nadzieję, że dla moich znajomych taki filmik ma taką samą sentymentalną wartość, jak dla mnie – komentuje JP. – Czasem bowiem w natłoku różnych wydarzeń zapominamy o tym, co naprawdę ważne. Zapominamy o drobnych chwilach, które tworzą to, kim jesteśmy.

Filmik ukazał się w sieci w sylwestra 2012. Przy okazji Jej Perfekcyjność chciała życzyć wszystkim, by bawili się dobrze tej nocy oraz by nowy rok był dla wszystkich jeszcze bardziej udany, niż mijający.


Film „A.D. 2012 by JejPerfekcyjnosc.blogspot.com”


Filmiki z serii „A.D. by JejPerfekcyjnosc.blogspot.com”

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!