Warszawa, 24 listopada 2012 – To ma być rekord liczebności. Takie założenie ma Jej Perfekcyjność, przy okazji organizacji UroMelina, czyli imprezy z okazji kolejnych urodzin jej mieszkania – miejsca domówek i spotkań towarzyskich.

Sama trans przyznaje, że nie wie, jak należy liczyć wiek Meliny – czy od momentu wprowadzenia się jej do tego mieszkania, czy też od momentu formalnego nadania jej tej nazwy. Na ten dylemat też znalazło się rozwiązanie.

– Świętujemy drugie i szóste urodziny Meliny zarazem – wyjaśnia JP. – Wszak mniejsza o szczegóły, liczy się okazja. Data też jest wybrana nieściśle, bo moje mieszkanie tutaj rozpoczęło się we wrześniu, a nazwę wymyślono cztery lata później w grudniu.

Dotychczasowy rekord liczby osób razem bawiących się w mieszkaniu wynosi 32. Trans zapowiada, że tym razem zanosi się na przebicie tej liczby. To spore osiągnięcie, bo mieszkanie nie jest wielkie i obecność takiej dużej liczby gości sprawi, że będzie naprawdę ciasno. To jednak nie zraża ani Jej Perfekcyjności, ani potwierdzających przybycie osób.
Dodatkową okazją do świętowania jest fakt, że w poniedziałek mijają dwa lata od momentu powstania Queer UW. Uczelniana organizacja studencka, której Prezesą jest Jej Perfekcyjność, postanowiła bawić się dziś razem – korzystając z tego, że urodziny obchodzi Melina. Na chwilkę przed przybyciem większości gości, Queer UW odbędzie na miejscu Walne Zgromadzenie Queer UW, które wybierze nowego Prezesa. Potem będzie już tylko zabawa.

– Mam nadzieję, że damy radę – komentuje JP. – Przygotowałem sporo lodu, są kubeczki, jest muzyka – wszystko jest gotowe. Mam więc nadzieję, że pójdzie gładko. Choć nie ukrywam, że takie wydarzenia to dla mnie zawsze sprawdzian moich zdolności logistycznych.

Jej Perfekcyjność zapowiedziała, że po zakończeniu UroMelina wybiera się do warszawskich klubów. Nie sprecyzowała dokładnie, do których, ale znawcy twierdzą, że spotkać ją będzie można w Utopii.


Strona z wydarzeniem UroMelina na facebooku


Queer UW pisze na stronie o swoich drugich urodzinach

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!